Witam Cię drogi czytelniku na moim blogu. Jeśli się w tym miejscu znalazłeś to znaczy, że jesteś ciekawy z kim masz do czynienia przez niniejszy blog. Poniżej kilka słów o mnie.

Nazywam się Paulina Poszytek. Prowadzę Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu i Opolu. To klienci decydują jaką materią prawną się zajmuję. Jeśli trafiłeś na ten blog to znaczy, że potrzebujesz porady w sprawie karnej.

Dlaczego powstał ten blog?

Jestem adwokatem dla ludzi. Pośrednio to klienci wymusili na mnie stworzenie tego bloga. Tym, którym prowadziłam sprawy karne podkreślali, że potrzeba takich mecenasów, którzy powiedzą prawdę o sprawie. W sprawach karnych często klienci przychodzili do mnie zbyt późno. Trafiali do mnie rozżalenie skazani, którzy żalili się na otrzymanie zbyt wysokiej kary – bo nie wyciągnęli z rękawa wszystkich asów będących ich atutami. Poszkodowani natomiast przychodzili zawiedzeni tym, ze ich oprawca nie otrzymał należnej kary lub, że szkoda do dnia dzisiejszego nie została naprawiona.

W tych przypadkach ludzi zgubiła niewiedza oraz wiara w to, ze sprawa jest wygrana. Pamiętaj nie ma 100% wygranych spraw.

Dlatego tym blogiem chcę ci odsłonić, niektóre tajniki prawne i postarać się wytłumaczyć w prosty sposób postępowanie karne. Ten blog jest dla Cibie. Dlatego pytaj, żądaj wyjaśnień, korzystaj z moich porad. Prawo karne nie jest takie straszne jak go malują. Trzeba tylko zdać sobie sprawę ze swoich możliwości, które jestem wstanie Ci odkryć.

Czym jeszcze się zajmuję?

Oprócz spraw spadkowych i prawa dla żeglarzy prowadzę obsługę prawną firm i przeróżne sprawy indywidualne: rozwody, odszkodowania, windykacja. Ostatnio wyspecjalizowałam się w walce o prawa ojca w sądach rodzinnych. Wbrew powszechnemu uznaniu – da się dla ojców coś ugrać.

Prywatnie?

W duszy gra Rock’n’Roll a w uszach szumi wiatr. Najlepsze spędzanie wolnego czasu  to żeglując przy muzyce Guns N’ Roses.